3D nivelační systém TRIMBLE GCS900 – řízení výkopových prací

Nivelační systém Trimble GCS900 je ideální pro rozsáhlé zemní práce jako jsou náspy, zářezy, sanační práce, skládky, výstavba infrastruktury nebo práce pod vodou. Systém GCS900 zobrazuje v reálném čase nejenom aktuální výšky lopaty rýpadla, ale i zakázané a nebezpečné zóny. Veškeré tyto informace zvyšují přehled obsluhy a současně i bezpečnost na pracovišti. S nivelačním systémem GCS900 je i strojník-začátečník schopný pracovat s  rýpadlem s vysokou produktivitou a bez opravných prací.

Pokud své stroje vybavíte předpřípravou TRIMBLE READY, můžete jeden nivelační systém velmi snadno přesunout z jednoho stroje na druhý bez ohledu na to, kdo je výrobce. To znamená, že pro dozer, grejdr, rýpadlo, skrejpr, finišer, silniční frézu nebo válec můžete použít jeden systém. Díky tomu můžete tuto technologii u flotily stavebních strojů maximálně využít.

Pro 3D řízení rýpadel nabízí Trimble dva typy nivelačních systémů. Prvním je 3D indikační řízení zemních prací prostřednictvím satelitní navigace. U tohoto typu nivelačního systému je možné volit mezi používáním dvou GPS antén, nebo jedné GPS antény. Druhým je 3D indikační řízení výkopových prací prostřednictvím univerzální totální stanice.

Pro podrobnější informace zvolte typ 3D nivelačního systému:

Nivelační systém 3D-GPS

Nivelační systém 3D-UTS

Vytisknout

Copyright © 2011 SITECH CZ