Osm důvodů, proč je Trimble pravým partnerem pro Vás

Spolehlivější příjem GPS signálů

Systémy Trimble GPS+GLONASS mají nejvýkonnější RTK-procesor, který zaručuje lepší příjem satelitních signálů. To znamená, že budete pracovat bez přerušování a prostojů výrazně rychleji a efektivněji.

Robustnost

Vaše vybavení musí být připravené pro tvrdé stavební podmínky. Proto jsou od základu veškeré komponenty systému Trimble robustní a koncipované pro nejnáročnější použití.

Rychlejší průběh prácí

S nivelačními systémy Trimble dosáhnete i u vyšších pojezdových rychlostí stejnou přesnost práce. Naše systémy vynikají rychlejším přenosem dat, integrovaným přijímačem a rychlejší inicializací. Když jiné systémy ještě provádějí hrubé práce, vy už finišujete!

Dvě antény jsou lepší něž jedna

Náš patentovaný duální GPS+GLONASS systém vám předává vysoce přesné informace o pozici radlice a směru pohybu stroje. Už žádné odhady!

À propos smart...

Pouze Trimble vám může nabídnout GNSS „Smart anténu“ kompaktní GPS+GLONASS přijímač s integrovanou anténou. Tato kombinace obstojí i v nejtěžších stavebních podmínkách a přitom zaručí flexibilní a přesnou práci.

I  začátečník bude pracovat jako profesionál

Řídicí jednotka našeho nivelačního systému Timble má intuitivní a jednoduché ovládání. Váš strojník bude mnohem produktivnější.

Rychlejší a jednodušší příprava

Systémy Trimble jsou rychleji připraveny k nasazení než systémy ostatních výrobců. Díky nim můžete začít pracovat dřív než vaše konkurence.

Budoucnost si zajistěte již dnes

3D nivelační systémy Trimble podporují moderní signály GPS a GLONASS, jsou připraveny i pro příjem nového signálu GPS L5 a satelitní sítě GALILEO. Později nebudete muset investovat do nového systému, abyste mohli přijímat nové GPS signály.

Vytisknout

Copyright © 2011 SITECH CZ